Wdrożenia IT

/ Nasze usługi

/ Wdrożenia IT

Home Active Directory

Active Directory

Wdrożenie środowiska, jego migracja do nowszej wersji czy usunięcie problemów w istniejącym środowisku to dla nas codzienne działania. Dlatego też w razie pytań,kłopotów zapraszamy do kontaktu.

Microsoft Exchange Server

Microsoft Exchange Server

Wspólne kalendarze, spotkania, kontakty to tylko niektóre funkcje które otrzymają Państwo po wdrożeniu Exchange w swojej firmie. Pomożemy przy planowaniu, instalacji, migracji.

Sharepoint Server

Sharepoint Server

Zarządzanie dokumentami, ich wersjonowanie jak i możliwość tworzenia aplikacji webowych to tylko podstawowe możliwości systemu Sharepoint który dla wielu klientów stanowi naturalne narzędzie pracy.

Skype for Buisness / Microsoft Teams

Skype for Buisness /
Microsoft Teams

Sprawna komunikacja w firmie to podstawowe codzienne działanie każdego pracownika. Połączenie Skype for Buisness z Exchange Server oraz Active Directory zapewnia łatwość zarządzania oraz integralność danych pomiędzy systemam.

Office 365 / Microsoft Azure

Office 365 / Microsoft Azure

Oszczędność finansowa i łatwość zarządzania w działach IT w większym stopniu skupia się nad rozwiązaniami "chmurowymi", a dostępność i popularność technologii Microsoft AZURE z dnia na dzień rośnie...

Szkolenia IT

Szkolenia IT

Wykształceni technicy zapewniają ciągłość biznesową Państwa systemów. Zmiany w dziedzinie IT to codzienność, a podnoszenie kwalifikacji zapewnia sprawne działanie działu IT nawet w najbardziej wymagających momentach.

O FIRMIE STONET

Dlaczego nasze umiejętności gwarantują Twój sukces

Active directory
Element nad stopką ikona

Doświadczeni specjaliści

Certyfikowany pracownicy naszej firmy posiadają odpowiednie umiejętności w dziedzinie IT, aby świadczyć usługi informatyczne na wysokim poziomie.

Element nad stopką ikona
stonet.eu -

Indywidualne podejście

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom klienty i dopasujemy nasze działania do jego bieżących wymagań.

Element nad stopką ikona
Element nad stopką ikona

Błyskawiczna realizacja

Przystępujemy do pracy natychmiast po otrzymaniu zlecenia, aby w odpowiednim czasie sfinalizować zlecenie, uwzględniając czas na ewentualną korektę.

Element nad stopką ikona
Element nad stopką ikona

Gwarancja jakości

Odpowiednie kwalifikacje i profesjonalizm zapewniają 100% zadowolenia z jakości naszych usług.

Element nad stopką ikona