O nas

/ O nas

O nas ikona

STONET SYLWIA OSTROWSKA

Jesteśmy firmą zajmującą się dostawą usług związanych z obsługą IT, zarządzaniem, migracją, wdrożeniem usług Active Directory, Exchange Server, Office 365, Sharepoint Server. Do naszych usług należy także przeprowadzanie odpowiednio przygotowanych szkoleń z tego zakresu.

Do wykonywanej pracy zawsze podchodzimy z zaangażowaniem, pasją oraz adekwatnym doświadczeniem. Nasze usługi od lat z powodzeniem pomagają naszym klientom spełnić wszelkie potrzeby związanie z obsługą IT. To właśnie nasze ciągłe dążenie do podejmowania kolejnych wyzwań oraz nieustanna pogoń za zaspokajaniem potrzeb klientów świadczą najlepiej o jakości oferowanych przez nas usług.

O nas ikona

Certyfikowani pracownicy

Najważniejszym elementem funkcjonowania każdej firmy są jej pracownicy. U nas, znajdziecie Państwo samych certyfikowanych specjalistów, którzy odznaczają się wysokimi umiejętnościami z zakresu obsługi IT. Zdobyta przez nich wiedza zarówno w praktyce, jak i w teorii na przestrzeni lat pozwala na skuteczne wdrażanie usług informatycznych, zarządzaniem nimi, a także przeprowadzaniem efektywnych szkoleń. W efekcie, każdy klient decydujący się na skorzystanie z oferty naszej firmy, może spodziewać się bardzo wysokiej jakości usług informatycznych.

Na osobne wyróżnienie zasługują także przeprowadzane przez nas szkolenia. Prowadzący je specjaliści odznaczają się bowiem nie tylko dużym poziomem wiedzy teoretycznej, ale także są w stanie przekazywać tę wiedzę w bardzo skuteczny sposób. Poziom szkoleń dopasowany jest do indywidualnych potrzeb klientów i stawia na efektywne wykorzystanie przekazanej wiedzy w kontekście rzeczywiście realizowanych prac w branży IT.

O nas ikona

Wszystkie narzędzia

Podstawą funkcjonowania firmy jest bogate doświadczenie jej pracowników. Z tego też względu, nasza firma może pochwalić się świetnymi umiejętnościami we wdrażaniu i zarządzaniu wszystkimi systemami opartymi o rozwiązania Microsoft.

100% Zadowolonych klientów

Najlepszym wyznacznikiem jakości firmy jest zadowolenie jej klientów. Dlatego też jest to najważniejszy aspekt naszej działalności i to właśnie na zaspokajaniu Waszych potrzeb skupiamy się najbardziej. W efekcie, mozemy pochwalić się 100% zadowoleniem wśród naszych klientów. Zawdzięczamy to odpowiedniemu podejściu zarówno pod kątem wykonywanych usług z zakresu obsługi IT, jak i obsługi samego klienta.

KM JESTEŚMY

Poznaj nasz team

O nas

Przemysław Karczewski

Specjalista Cloud & Collaboration

O nas

Sylwia Ostrowska

Właściciel

O nas

Tomasz Ostrowski

Architect IT

O nas

Robert Zawadzki

Specjalista IT

REFERENCJE

Co mówią nasi Klienci

Element nad stopką ikona

Doświadczeni specjaliści

Consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt.

Element nad stopką ikona
stonet.eu -

Indywidualne podejście

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy.

Element nad stopką ikona
Element nad stopką ikona

Błyskawiczna realizacja

Consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt.

Element nad stopką ikona
Element nad stopką ikona

Gwarancja jakości

Deirmod tempor invidunt ut labore et nonumy eirmod tempor invidunt.

Element nad stopką ikona

SED ET PRINCIS

Lorem ipsum dolor

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.